מה עדיף בר מצווה קטנה או גדולה?

הבן שלכם ממש עוד מעט מגיע לגיל 13? אם כך, ברור מדוע ההתרגשות בבית גדולה, כי אין ילד שיכול להישאר אדיש למאורע הזה ואין הורים שלא היו רוצים לשמח את הילד. רגע לפני שאתם מסתערים על משימת הפקת בר המצווה אנחנו ממליצים לכם לעצור ולחשוב: מה בעצם עדיף? כלומר, האם עדיף בר מצווה קטנה עם מעט מוזמנים? או שאולי אתם רוצים לעשות בר מצווה במקום גדול עם כמה שיותר אנשים ולהזמין כל אדם שאי פעם החלפתם איתו מילה? התשובה לשאלה הזאת היא שאין תשובה אחת נכונה. לכל משפחה אופציה אחרת יכולה להתאים ובהחלט כדאי לעצור ולחשוב על הפרטים לעומק.

מהם היתרונות של בר מצווה קטנה?

אם אתם מתלבטים האם כדאי יהיה לעשות בר מצווה קטנה, כדאי שתחשבו על היתרונות של אופציה כזאת. ראשית, באירועים אינטימיים הרבה פעמים האווירה יכולה להיות נעימה ושקטה יותר ושנית, באמת ישנה הזדמנות לדיאלוג. ניתן לשבת בנחת, לדבר ולהעניק תשומת לב אמיתית לכל אחד מהאורחים שהגיעו, מה שמסביר מדוע לא מעט אנשים כן בוחרים לעשות אירועים קטנים יותר. זה נכון, אגב, לא רק אם מדובר על בר מצווה אלא גם אם מדובר על אירועים כמו חתונה, בת מצווה וחגיגות אחרות, קראו על כך באתר MyClubs. לכן יש טעם לחשוב על כך בחיוב כי גם לאירוע קטן יש את הקסם שלו.

היתרונות של בר מצווה גדולה ומפוארת

מצד שני, אם אתם רוצים לחגוג בצורה יפה, מכובדת וכזאת שלא תוכלו לשכוח, אין ספק שהאופציה הנכונה עבורכם זו בר מצווה כמה שיותר גדולה. אתם יכולים להזמין לא רק את החברים של חתן בר המצווה אלא גם את הקולגות מהעבודה וגם, כמובן, את כל בני המשפחה. לבלות כך עם כל האנשים האהובים, לשמוח ולרקוד שעות זה כל מה שצריך מידי פעם בחיים, אז למה לחשוב פעמיים? בכל מקרה, בין אם אתם בוחרים את האופציה של בר מצווה גדולה ובין אם אתם מעדיפים אירוע קטן, בחרו מקום מתאים והזמינו את האוכל הכי טוב שיש.

דילוג לתוכן