5 רעיונות לטיולי בר מצווה לכל המשפחה

בר מצווה הינה חגיגה גדולה. הרגע שבו הילד שלנו הופך לגבר על פי המסורת היהודית ומקבל אחריות על מעשיו. אז רציתם לפנק את הילד בטיול בר מצווה ולצאת לטיול עם כל המשפחה, לפניכם 5 רעיונות מצוינים ובאתר https://www.cruise.co.il תוכלו למצוא עוד רעיונות מדליקים נוספים.

5 רעיונות לטיול בר מצווה עם כל המשפחה

טיולים מאורגנים למשפחות בקרוז

קרוז הינו אופציה מצוינת לטיול בר מצווה עם כל המשפחה. הקרוז הינו ספינת תענוגות המכיל בתוכו את כל מה שניתן למצוא בבית מלון ואפילו מעבר. במידה ויש לכם ילדים קטנים, תוכלו למצוא בקרוז אפילו בייביסיטר כך שתוכלו לפנות קצת זמן לעצמכם. בקרוז ישנו צוות הוואי ובידור לילדים ומבוגרים ואטרקציות רבות כגון ספורט, לפעמים מגלשות ועוד. שייט תענוגות בקרוז הינו חוויה נהדרת לילדים משום שהם ימצאו על הסיפון חברים חדשים לטיול וכך גם ההורים.

טיולים מאורגנים למשפחות במזרח

תאילנד הינה אופציה פופולארית לטיולי בר מצווה לכל המשפחה משום שהארץ הזאת שופעת אטרקציות. ליטוף נמרים, בטן גב בים או בבריכה ומקדשים מסורתיים. תאילנד מכילה בתוכה מירב מה שיש לעולם להציע.

טיול בר מצווה בלפלנד

בחבל הארץ לפלנד ניתן למצוא אטרקציות הייחודיות רק לו. מזחלות שלג הנישאות על ידי איילים או כלבים אסקים, אופנועי שלג שניתן להרכיב עליהם ילדים בני 12 ומעלה וכמובן, גולת הכותרת, זוהר הקוטב הצפוני שלרוב צבעו ירוק המפורסם. מומלץ להצטרף לטיול מאורגן הכולל שייט בים הצפוני כדי להתרחק מהאורות של האזורים המיושבים בלפלנד ולצפות במלוא עוצמתו של הזוהר הצפוני.

טיול משפחתי ללונדון

לונדון מציעה מגוון רחב של פעילויות לכל הגילאים. ביקור מרגש בארמון הממלכה, מוזיאונים מרשימים, שווקים שוקקים ועוד. בלונדון ניתן להתנייד בקלות רבה באמצעות הרכבת התחתית. בלונדון ניתן למצוא מוזיאונים שמתאימים לכל המשפחה ובמיוחד לילדים כדוגמת מוזיאון השעווה של הסלבריטאים.

טיול משפחתי לארצות הברית

ארצות הברית מתאימה בעיקר לטיולי בר מצווה משפחתיים כאשר חוגג הבר מצווה הוא בין הילדים הקטנים יותר וזאת משום שהמרחקים בארה"ב גדולים. בארה"ב שוכנות להם האטרקציות הרבות בעולם הכוללות את הדיסניוורלד, הערים המתקדמות ביותר, טבע מרשים ועוד.

בקרו באתר https://www.senior.co.il לעוד מידע מעניין

דילוג לתוכן