בובות סקס – האם זה מרגיש אמיתי

אחת השאלות שעולות לא פעם בהקשר של אביזרי וצעצועי מין היא, עד כמה זה דומה לדבר האמיתי. אנחנו נתקלים בשאלה הזאת לא פעם, בין אם מדובר באביזרים וצעצועים שמתאימים ומיועדים לנשים, ובין אם מדובר באביזרים וצעצועים שמיועדים לגברים.

לא פעם בשיחות בין נשים, עולה השאלה עד כמה הויברטור או הדילדו מזכיר את הדבר האמיתי, כנ"ל לגבי צעצועים אחרים שנשים נוטות להתעסק איתם, לשחק וליהנות מהם בשביל להגיע לסיפוק מיני.

אך לא בקרב נשים עולה השאלה, גם בקרב גברים, בין אם מדובר על אביזרים דומים לדילדו במקרים מסוימים, ובין אם מדובר, נניח, בבובות סקס באתר סופרטויז. ישנם גברים שמשתמשים בצעצוע זה בשביל להגיע לסיפוק מיני ואז עולה שאלה, אצלם או אצל קרובים להם, עד כמה זה אמיתי, עד כמה התחושה דומה וקרובה לדבר האמיתי, קרי למגע אמיתי של אישה.

צריך לחלק את העניין ולהפריד בין מה שהגבר חווה כשהוא מגיע לסיפוק מיני לבין התחושה שהוא חש, כשהוא נוגע בבובה. באופן הגיוני הסיפוק הוא די דומה, יכול להיות שיש פחות התרגשות ועדיין, זה די קרוב לדבר האמיתי. הכל בהנחה כמובן שאם עושים את הדבר האמיתי, לא מדובר על משהו קיצוני מדי.

לגבי המגע בבובה, הרי ברור מאליו שזה לא יכול להיות אחד לאחד דומה לדבר האמיתי. שום דבר לא יכול להרגיש כמו מגע של עור אמיתי, שום דבר לא יכול להתקרב לתחושת האינטימיות וההנאה שחווים כשנוגעים באישה בשר ודם ועושים איתה אהבה. כמו כן, צריך לזכור, שאישה דואגת לטפח את העור שלה במשך שנים, מקפידה לשים קרמים ותכשירים שונים שהופכים אותו להרבה יותר איכותי ונעים, לכך יש להוסיף שעור של אישה גם סופג במהלך היום דברים שונים, שחומרים של בובת מין, סביר להניח לא סופגים.

מה שכן, עם השנים אנחנו יכולים לראות שיותר ויותר חברות שעוסקות בייצור בובות כאלה ראן באתר סופרטויז אביזרי מין, מנסות להגיע הכי קרוב לדבר האמיתי, בין אם זה בתחושה ובין אם זה בהיבטים אחרים, בשביל לספק לגבר את הדבר הכי קרוב למציאות.

דילוג לתוכן