אופציות בילוי לאנשים עסוקים

אחד הפרדוקסים של התקופה היא, אנחנו עובדים הרבה שעות, מרוויחים לא רע, בדרך כלל, אך בגלל שאנחנו מבלים חלק גדול מהזמן שלנו בעבודה או בסביבתה, אז אין לנו כל כך אפשרות ליהנות מהכסף שאנחנו מרוויחים. ככה לפחות מרגישים לא מעט זוגות אשר מתעוררים בוקר אחד ומגלים, שחלפו שנים רבות והם לא עשו שום דבר מהנה ביחד, אלא רק היו עסוקים בעבודה ובגידול ילדים. זה הפרדוקס של החיים המודרניים.

מי שרוצה לצאת מתוך הפרדוקס הזה, לא יתקשה לעשות זאת. ישנן דרכים שונות כיצד ליהנות מהחיים בצורה פשוטה (האם חשבתם אי פעם כמה חדר לפי שעה בנתניה יכול לפנק באמת?), נוחה ונעימה, אפילו בדרכים שאינן עולות הרבה כסף. כל מה שצריך לעשות זה לפנות מעט זמן מצד אחד ומצד שני להיות יצירתיים, להיות מקוריים כמה שאפשר, והכי חשוב למצוא את הדברים שיכולים לעשות לנו טוב.

למשל, אנחנו יכולים להחליט על טיול משותף, בארץ או בחו"ל. אנחנו לא צריכים לצאת לטיול תרמילאים כמו שעשינו אחרי הצבא, אבל אנחנו בהחלט יכולים לעשות טיול מיוחד אל מקום שלא היינו בו כמו חדרים לפי שעה באיזור הצפון), מקום שאנחנו חולמים להיות בו מאז ומתמיד. אם יש לנו מספיק כסף, אנחנו יכולים למצוא מסלולים ומקומות מיוחדים.

אנחנו יכולים ללכת אל סדנאות מיוחדות, בישול, יין, אומנות, תיירות כל דבר שמעניין אותנו. זו גם דרך לבלות וגם דרך ללמוד דברים חדשים, דברים ייחודים שיכולים לגרום לנו הנאה גם בהמשך.

אם אנחנו מחפשים רגעים של אינטימיות עם בן או בת הזוג שלנו, אנחנו יכולים לשכור חדרים לפי שעה, וליהנות איתם שם. ניתן לשכור חדרים לפי שעה הן במהלך היום והן במהלך הלילה. היופי הוא, שמדובר בחדרים שאינם מחייבים אותנו להישאר כל היום או כל הלילה, אנחנו יכולים לעשות בהם מה שאנחנו רוצים בצורה דיסקרטית וסודית.

אופציה נוספת היא להחליט על פרויקט משותף ולהגדיר לו זמן, כזה ששום דבר לא יפריע לנו לעשות אותו, בזמן הזה ננתק את הטלפון, נניח למיילים ופשוט נהיה ביחד. זה יהיה זמן האיכות שלנו. מה יותר טוב מזה, מה יותר מהנה מזה?

הרעיון של חדרים לפי שעה הדליק אתכם? ברור! כיום פועלים בכל רחבי הארץ חדרים כאלה שניתן להזמין למספר שעות בלבד.

דילוג לתוכן