איך בוחרים צלם אירועים?

בעת שמתכננים אירוע קרוב יש הרבה פעולות שצריך לבצע. במידה ותהיה ארוחה באירוע צריך לקבוע עם הקייטרינג, להגיע לטעימות, צריך לסגור מקום לאירוע ועוד. על מנת שיישארו מזכרות איכותיות מהאירוע חשוב שנמצא צלם מקצועי וטוב, אז איך בוחרים צלם אירועים?

כימיה עם הצלם

בייחוד באירועים כמו חתונה, בוק בת מצווה או בר מצווה אך גם באירועים עסקיים מומלץ שתהיה לכם כימיה טובה עם הצלם. הסיבה לכך הינה שאתם צריכים לשכור את שירותיו של צלם שמבין לליבכם ומבין אילו מזכרות אתם רוצים שיישארו מהאירוע. בנוסף, חשוב שתרגישו בנוח כאשר הצלם מצלם אתם במהלך האירוע ובמיוחד כאשר לעיתים תהיו ברגעים אינטימיים. צלם אירועים למעשה הוא היחיד שעובר אתכם את כל מהלך האירוע, החל מהכנות האירוע ועד לסיומו.

תיק עבודות של הצלם

חשוב מאוד לבקש מהצלם את תיק העבודות שלו או במידה ויש לו אתר להסתכל ולראות שאכן אתם מתחברים לעבודתו של הצלם. ישנם מגוון של סגנונות צילום וכדאי לדעת מראש שהצלם שאתם שוכרים כבר הפיק בעבר את סוג התמונות שתרצו שיישארו לכם מהאירוע. תוכלו לראות למשל דוגמאות באתר https://shmulik-hazan.co.il/

האם הצלם מעבד את התמונות?

חשוב לדעת שלא כל הצלמים מעבדים את התמונות שהם מצלמים. במידה ותרצו תמונות מעובדות יש לבחור בצלם שאכן עוסק בכך ובנוסף מומלץ לבקש ולראות תמונות לפני העיבוד ולאחריו, גם אם מדובר על צילום על מגנטים.

מחיר הצלם

בין אם אתם שוכרים צוות ובין אם אתם שוכרים צלם בודד עולה השאלה בדבר מחיר השירות. יש לציין שכמו בכל תחום גם בתחום הצילום מחיר נמוך מידי אמור להדליק נורה אדומה. במידה ובדקתם את תיק העבודות של הצלם ואתם מרוצים ממנו מכל הבחינות אך המחיר נמוך, שאלו אותו מי יבצע את צילומי האירוע בפועל, לא פעם צלמים יסגרו עבודות עבור הצוות שלהם.

 תאורה

בעולם הצילום זה כבר ידוע שתאורה שונה עוזרת להפיק תמונות שונות. צלם שעושה שימוש בציוד תאורה יכול לעלות קצת יותר יקר אך יכול להיות שבשביל התמונות הייחודיות ואיכותיות שניתן להפיק בעזרת התאורה יהיה לכם כדאי לשכור גם את שירותי התאורה של הצלם.

דילוג לתוכן