הטיול להודו הוא חלק מרכזי ומשמעותי בחייהם של ישראלים רבים. הודו היא אחד היעדים המבוקשים אצל ישראלים אחרי צבא אבל לא רק. ניתן לראות תיירים ישראלים רבים גם בגילאים מבוגרים יותר שטסים לחוות את הודו לאחר שהוציאו ויזה להודו.

מי שמתעניין בטיול להודו יכול למצוא ברחבי הרשת מספר בלוגים העוסקים בנושא טיולים שמטרתם לספק מידע על כל מדינה ותרבותה ובבלוגים כאלה תוכלו למצוא גם מידע על הודו. יש בלוגים שעוסקים ביעדים במזרח כמו סין, קמבודיה, וייטנאם, סרי לנקה, בנגלדש וכמובן הודו. 

ישנם אתרים כמו אתר ויזה פרו ששם תוכלו להוציא ויזה להודו.

לתכנן טיול אחרי הוצאת ויזה להודו עם Visapro

מי שיחליט להוציא ויזה להודו עם Visapro ולטוס להודו, יגלה כי ישנן המון אטרקציות תיירותיות מרתקות בהודו ומגוון מונומנטים מיוחדים ומרשימים ביותר.

עם זאת, הרבה מהמקומות הללו אינם נגישים ולכן על מנת להקל על התיירים לבקר במקומות אלו ולראות אותם בצורה נוחה יותר, החלו כמה מחברות התיירות המובילות לספק סיורים מותאמים אישית ליעדים שונים בהודו. סיורים אלה כוללים בתי מלון, מסעדות ומתקנים אחרים הקשורים לתיירות כולל אתרים היסטוריים ודתיים בהודו  וביניהם אתרי תיירות שקיבלו המלצה על ידי ממשלת הודו ועל ידי משרד התיירות בהודו.

כיום, ישנן מספר חברות פרטיות המספקות גם סיורים מותאמים ליעדים שונים בהודו עבור תיירים שטסים לשם לאחר שהוציאו ויזה להודו. סיורים אלו זמינים כחבילה או בנפרד ובעזרתם תוכלו לראות יעדים מפורסמים בהודו שאולי תמיד חלמתם להגיע אליהם, כמו הטאג' מאהל ועוד יעדים מפורסמים בעודו.

תעשיית התיירות ההודית פורחת והיא תמשיך לעשות זאת בעשור הבא על פי תחזיות שונות. תעשיית התיירות בהודו היא אחד מהענפים הצומחים ביותר במדינה וזה לא מפתיע שלא רק בישראל, אלא בעוד הרבה מאוד מדינות בעולם, יש ביקוש להוצאת ויזה להודו.