פסח הוא חג יהודי הנחגג בישראל, בארצות הברית ובמדינות רבות אחרות. זהו חג אביב המנציח את יציאת היהודים מעבדות במצרים.

הסיפור מספר שאלוהים הציל את בני ישראל ממצרים על ידי קריעת ים סוף כדי שיוכלו לעבור על הארץ המובטחת. על מנת לחגוג את המאורע הזה, משפחות רבות יושבות מסביב לשולחן ערוך כדי לחגוג את ליל הסדר.

בשולחן ערוך קוראים יחד את האגדה, שרים שירים, שותים 4 כוסות יין, מחביאים את האפיקומן וזוכרים את יציאת מצרים.

מתנות לפסח לעובדים

בישראל, ישנו מנהג שנהוג לתת לעובדים מתנות לקראת חג הפסח. הרבה מעסיקים נותנים מתנות לפסח לעובדים.

הענקת מתנות לעובדים בחג היא דרך נפוצה להראות לעובדים שאתם מעריכים את העבודה הקשה שלהם. מתנות לעובדים בחג הן דרך נהדרת להראות להם שאכפת לכם מהם.

הרבה מעסיקים נותנים מתנות לחגים שהן גנריות, אבל רעיונות למתנות ייחודיים יכולים להראות לעובדים שהחברה שלכם היא מיוחדת במינה. לפעמים, מתן מתנות לעובדים בחגים יכול להיות קשה מכיוון שלאנשים רבים כבר יש את כל מה שהם צריכים. הנה כמה רעיונות למתנות יצירתיות לעובדים ממקום העבודה שתוכלו לשקול לתת:

  • מארז שוקולדים
  • גיפט קארד
  • מארז יין
  • גאדג’טים ממותגים עם לוגו החברה שלכם
  • יום מפנק בספא
  • ועוד

כאשר אתם ניגשים להעניק מתנה לעובדים לחג שימו לב כי אתם מעניקים להם מתנה עם משמעות, מתנה שהם ישמחו לקבל.

מתנות לחג הפסח עם תרומה לקהילה

חג הפסח הוא מסורת שקיימת כבר אלפי שנים. זהו אחד החגים היהודיים החשובים ביותר והוא נחגג באביב. השנה אנשים רבים מחפשים דרכים להחזיר לקהילה, והמתנות הללו לפסח מושלמות.

אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם מתנה לכבוד חג הפסח שקרב ועל הדרך לעשות מעשה טוב ולתרום לקהילה, תוכלו לבחור לרכוש מתנות לעובדים וגם מתנות ללקוחות ממקום שהמארזים שלו נארזים במפעל שמעסיק אנשים עם מוגבלויות, כך גם תוקירו תודה לעובדים שלכם וגם תתרמו לקהילה.