האם גם גרמניה תדרוש מישראלים ויזה? ממתי ?

גרמניה היא אחד מיעדי התיירות הפופולאריים על ישראלים רבים. ברלין הקרובה והמחירים הזולים שלה לא משאירים מקום לספק. ישראלים פשוט אוהבים להיות בחו"ל, אוהבים לבלות ואוהבים לעשות את כל זה במחירים נוחים. גרמניה כולה על אגמיה, יערותיה ונופיה חביבה על ישראלים רבים שאוהבים לטייל בה על בסיס שנתי אם לא חודשי לעיתים.

אלא שכל החגיגה הזו עתידה לא להסתיים, אלא לקבל תפנית. שכן עם כניסת התקנות החדשות בשנת 2023 נכון לכתיבת שורות אלו, ישראלים שיבקשו לטייל במדינות אירופה לרבות גרמניה ידרשו למלא באתר https://etiasvisa.co.il טופס ETIAS. מדובר על טופס שמטרתו להבדיל בין אלו שהגיעו לביקור תיירותי קצר ובין אלו שהגיעו על מנת להשתקע.

הסיבות לקיומם של הטפסים הללו נולדו עם גלי ההגירה הגדולים לאירופה בשנים האחרונות ולאור שורה של פיגועי טרור שהפכו את האירופאים חשדנים יותר וכאלו שמעוניינים לשמור על הגבולות שלהם בקפדנות יתרה.

מדובר על טופס מקוון ועל פניו לא אמורה להיות בעיה

קבלת אישור לא תהיה רק מנת חלקם של ישראלים אלא גם של בני מדינות אחרות כמו אוסטרליה או אמריקה, שיבקשו לטייל באירופה משנת 2023. מדובר בסך הכל על טופס מקוון שלא אמור להיות מה שיהיה חסם אמיתי עבור טיולים באירופה לישראלים כמו שנכון במקרה של אמריקה לצורך העניין.

אם אתם רוצים להיות מעודכנים, לדעת בדיוק מתי התקנות עתידות לצאת לפועל ולקבל סיוע במידת הצורך, אנחנו כאן. תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם ולקבל סיוע מקצועי לאורך כל הדרך עבור ויזה לגרמניה או מילוי הטפסים המקוונים ,כדי שלא יהיה מצב שתישארו בארץ.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בנוגע לכל שאלה. אנחנו כולנו תיקווה כי השינויים יעברו בקלות וכי מהר מאוד יסגלו הישראלים את השינויים הנדרשים בדרך לאירופה.

דילוג לתוכן