תיקים למטייל – כל מה שרציתם לדעת על בחירת התיק המושלם

פעם שאלתם צב איך זה להסתובב עם בית על הגב? אם אתם לא מבינים צבית עדיין, זה בסדר, תנסו לדמיין. כשאנחנו יוצאים לטייל, תרמיל הגב שלנו זה הבית שלנו. הוא צריך להיות נוח, נעים, מכיל וכמובן – מתאים לצרכים שלנו. על תרמיל לא מתפשרים כמו שעל בית לא מתפשרים (עם מכירי הדירות בארץ אנחנו מניחים שיצא לכם להתפשר פה ושם, אבל כשמדובר בתרמיל – תתפנקו).
אז איך בוחרים את התיק המושלם שנשמח לגור בו במקומות שונים בעולם? המשיכו לקרוא את המדריך שלנו על תיקים למטייל.

התיק המושלם? Here I Come !


כשאנחנו בוחרים תיק שילווה אותנו למשך טיול של כמה ימים או כמה חודשים, עלינו לשים לב לפרטים ולבדוק שהתיק אכן איכותי, מתאים לסוג הטיול שלנו וכמובן – נוח. 

קבלו כמה טיפים מעולים לבחירת תיק טיולים יותר ממעולה:

  • איכות התיק – תחילה, עלינו לוודא כי התיק אכן איכותי וישרת אותנו נאמנה לאורך זמן. על מנת לבדוק עניין זה, יש כמה קריטריונים אליהם רצוי לשים לב: סוג הבד – התרמיל צריך להיות עשוי מבד המקנה לו את עמידותו, גמישותו ומשפיע על המשקל שלו.
    רוכסנים – חלק קטן אך נקודת תורפה גדולה. ערכו איזה חקר רוכסנים קטן וודאו כי הרוכסנים בתרמיל שאותו תרצו, הם תוצרת של חברה איכותית ומוכרת.
    תפרים – שימו לב שהם חזקים ועמידים.
    רצועות ואבזמים – הסתכלו על גמישותם וחוזקם, התייעצו ותנסו להעריך האם נראים איכותיים וחזקים מספיק.
  • מערכת גב המתאימה לי – קיימים מגוון סוגים של מערכות גב. קחו את הזמן, בדקו את ההתאמה בין אורך הגב שלכם לחלק מהתיקים. ישנן מערכות גב מתכווננות וכאלו שלא.
    הכי חשוב – התייעצו עם אדם מבין שהגיע מהתחום.

מחפשים ציוד למטייל? בקרו בחנות של מצוק >>>

דילוג לתוכן