טיסות פרטיות

טיסות פרטיות הופכות יותר ויותר פופולריות. הם דרך מצוינת לטייל בסטייל ובנוחות.

טיסות פרטיות מציעות יתרונות רבים על פני טיסות מסחריות. הדבר הברור ביותר הוא הפרטיות. אתה יכול לטוס בלי שתצטרך לדאוג לאנשים אחרים במטוס או להיות מוטרדים מהם. אתה גם יכול לבחור מושב משלך, מה שאומר שאתה יכול להיות נוח ככל האפשר במהלך הטיסה שלך.

יתרון נוסף של טיסות פרטיות הוא שהן בדרך כלל הרבה יותר מהירות מטיסות מסחריות, מה שאומר שתבזבז פחות זמן בהמתנה בשדות תעופה ויותר זמן בחקר היעד שלך ברגע שתנחת שם.

כמה עולות טיסות פרטיות?

טיסות פרטיות הן מותרות שאנשים רבים לא יכולים להרשות לעצמם. הם לא רק יקרים, אלא שיש להם גם הרבה הגבלות. עלות הטיסות הפרטיות משתנה בהתאם לסוג המטוס והיעד. טיסה מניו יורק ללוס אנג'לס תעלה כ-4,000 דולר למטוס קטן ו-6,000 דולר למטוס גדול יותר. ניתן לשכור מטוסים פרטיים לפי שעות או יום ואין הגבלה לכמה נוסעים יכולים לטוס עליהם.

זה מאפשר להשתמש בהם כדי להעביר קבוצת אנשים ליעד חופשה. בנוסף, טיסות פרטיות מוגבלות לרוב על ידי ה-FAA. תקנות אלו כוללות שעות נדרשות ביום לפני ההמראה, הפסקות מזון ומנוחה חובה וכללים נגד נשיאת חומרים מסוכנים. לטיסה פרטית יכולה להיות גם עלות תפעול כמו דלק, דמי האנגר, תחזוקה

למה יותר כדאי לטוס בטיסה פרטית?

הזמנת טיסות פרטיות מהאתר PrivateJet הן דרך מצוינת לטייל. הם נוחים יותר, ואתה יכול לעוף בכיוון שאתה רוצה ללכת. אתה יכול גם לטוס בזמן שמתאים לך. נכון שטיסות פרטיות יקרות אבל, טיסות פרטיות אינן יקרות כמו פעם. אתה יכול למצוא כמה דילים ממש טובים בטיסות פרטיות אם אתה יודע איפה לחפש.

לסיכום אם יש לכם קצת אקסטרה כסף ובא לכם להתפנק בטיסה פרטית לכו על זה אתם לא תצטערו!

דילוג לתוכן