טיולים מאורגנים לתיירים בארץ

ארץ ישראל, כידוע, מכילה לא מעט אתרים היסטוריים, אתרי טבע וכן אתרים אחרים אשר כל אחד שמגיע לישראל ישמח לבקר בהם. הבעיה היא, שלא תמיד אפשר להגיע לכל מקום, בין אם זה בגלל שאין תחבורה ציבורית מאורגנת ובין אם זה בגלל שבימים מסוימים, קרי שבתות וחגים, אין בכלל אפשרות להגיע אליהם אלא ברכב פרטי או בהסעות מאורגנות.

זו הסיבה שאם תיירים מגיעים לארץ, בין כאורחים שלנו או במסגרות ממוסדות וכן במסגרות אחרות, אנחנו צריכים לארגן להם טיול מאורגן אל אותם אתרים. במסגרת טיול זה (ראו כאן http://www.goldcarpet.co.il/israel-private-tours), הם יוכלו ליהנות גם מהסעה אל המקום וכן גם מכל התוספות הנלוות לטיול מאורגן. זה אומר, מדריך צמוד, שירות הדרכה כולל על המקום, עלויות כניסה לאתר במידה ויש, והרבה פעמים גם ארוחה טובה ואף מופע תרבות מקומי ועוד.

טיולים מאורגנים לתיירים בארץ חייבים להיות מאורגנים, על ידי צוות מקצועי שידע לארגן את הטיול כולו ואת המסלול בפרט. זה לא נכון להזמין הסעה בלבד, ולקחת את האורחים שלנו אל המקום בו אנחנו רוצים שהם יטיילו. אנחנו רוצים שהם ייהנו מהטיול מהתחלה ועד סופו, אנחנו רוצים שהם ילמדו להכיר את המקום בו הם מטיילים, בין אם זה את הסיפור ההיסטורי שעומד מאחוריו, בין אם זה אומר להכיר את נפלאות הטבע שבמקום ועוד. כמו כן, אנחנו רוצים שהכל יהיה מאורגן כך שהם לא יצטרכו לעשות שום דבר בעצמם ולא יצטרכו לדאוג לשום פרט.

לשם כך, אנחנו צריכים למצוא חברה שמתמחה בהפקת טיולים מאורגנים לתיירים בארץ, חברה שמעסיקה צוות מדריכים מקצועי ומנוסה, חברה שיש לה שירותי הסעה אשר פעילים בכל ימות השבוע, וכמובן שיש לה מסלול מוכן שמכיל את כל האטרקציות במקום אליו אנחנו רוצים לקחת אותם.

אנחנו רק צריכים לבדוק מי מבין החברות מספקת לנו את השירות הטוב ביותר בעלויות סבירות עבורנו, וכך אנחנו נוכל להחליט עם מי לעבוד, וכמובן עלינו לארגן את הקבוצה שלנו בהתאם, על מנת שיוכלו ליהנות מיום מיוחד, מתחילתו ועד סופו.

דילוג לתוכן