פסלים חיים: מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים פסלים חיים?

אטרקציה מרהיבה לאירועים מגיעה בדמות שחקנים המתמחים בעמידה ללא תנועה למשך זמן רב. אנו מדברים על פסלים חיים כמובן. שימו לב מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מופעי פסלים חיים, להנאת האורחים והמוזמנים. 

אמני במה ופנטומימה 

אחד ממשחקי הילדות המפורסמים ביותר, "דג מלוח", דורש מהילדים יכולת לעמוד ללא תנועה, כמו פסלים חיים עשויי שיש. כל מי ששיחק פעם במשחק הזה יודע עד כמה שזו לא משימה פשוטה. לפני שמזמינים שחקנים שמציגים את עצמם בתור פסלים חיים, וודאו שעבורם זו לא חלטורה. וודאו כי מדובר על אמני במה בעלי מומחיות בפנטומימה ויכולת לעמוד למשך זמן רב ללא תנועה. תוכלו למצוא עוד מידע על כך ועל אטרקציות לפורים באתר של איתמר שחקנים.

בדקו מהו משך ההופעה 

לעמוד ללא תנועה, בתור פסלים חיים, זו הופעה ממין מיוחד. חשוב לבדוק לפני שמזמינים, מהו אורך ההופעה הזאת. אם מזמינים פסל חי לקבלת פנים, ניתן להסתפק בהופעה קצרה למדי. אם רוצים פסלים חיים לאורך מיצג ממושך, ההופעה צריכה להיות הרבה יותר ארוכה. 

פסלים חיים עם ערך מוסף 

לפני שאתם מזמינים, חשבו האם אתם רוצים "טוויסט" או ערך מוסף. חלק מהשחקנים והאומנים שעוסקים בכך הם בעלי כישורים נוספים. למשל, יכולת ג'גלינג או חיקויי פנטומימה. אם חשוב לכם שבמהלך ההופעה מדי פעם הפסלים יפתיעו עם תנועה מיוחדת, עם שינויי פרצוף או תנוחות גוף מפתיעות, וודאו מראש שזה אכן אפשרי. לא פחות חשוב, לבדוק האם מגיע לכם לקבל תפאורה נלווית או ביגוד מיוחד שבו יופיעו הפסלים, להנאת כולם.  

כמה פסלים מגיעים 

דבר אחרון שכדאי לבדוק – כמה פסלים מגיעים לאירוע או להפנינג שלכם. במידת הצורך, ספרו על קונספט האירוע כך שיוכלו לייעץ לכם כמה שחקנים פסלים כדאי להזמין.

דילוג לתוכן