אטרקציות עם הילדים בקיבוץ

אם אתם רוצים לעשות חופשה עם הילדים,  או אפילו לבלות יום אחד בחופש או חג עם הילדים,  בקיבוצים תוכלו לעשות עם הילדים חופשה נהדרת. יש בקיבוצים שלל אטרקציות מיוחדות לילדים שהילדים יכולים ליהנות מהן.  יש בקיבוצים המון אטרקציות שמיועדות במיוחד לילדים.  אחת האטרקציות המעניינות והיפות שאפשר לעשות עם הילדים., זה אטרקציה של קטיף פירות. יש אטרקציות של קטיף פירות מסוגים שונים. יש חוות של ליצ'י,  פסיפלורה,  חוות של פטל, ועוד פירות יער שונים,  ועוד המון סוגים של פירות שניתן ליהנות בהן מהקטיף ולקחת פירות הביתה.  החוויה של הקטיף היא חוויה מהנה לכל המשפחה.  

לחוות את אווירת הקיבוץ עם הילדים

יש עוד אטרקציות בקיבוץ שמתאימות מאוד לילדים.  יש למשל רפתות תיירותיות.   או  דירים  תיירותיים,  שבהם אפשר לראות פרות וכבשים, איך הן חיות ואיך מטפלים בפרות ובכבשים בקיבוץ. לראות את תהליך החליבה,  איך מגדלים את הפרות במה מאכילים את הפרות רוב הילדים מאוד אוהבים בעלי חיים ובמיוחד חיות משק, והילדים נהנים מאוד.  יש גם פינות חי ופינות ליטוף בקיבוצים.  הילדים יכולים לראות בעלי חיים שונים ללטף אותם להאכיל אותם, הילדים לומדים על בעלי החיים לומדים מה הם אוכלים ולומדים ללטף אותם בעדינות. זאת חוויה יפה ומעשירה. 

סיורים ופעילות ספורטיבית

יש גם סיורים בקיבוצים (למשל סיור ברפת),  אפשר לראות את חיי הקיבוץ,  להראות לילדים את החיים המיוחדים בקיבוץ.  יש גם אתרי מתנפחים,   מתקנים של קפיצה,  מרכזי ספורט ופעילות גופנית לילדים. כך שיש המון סוגים של אטרקציות נהדרות עם הילדים בקיבוץ.  לא סתם אומרים שהקיבוץ הוא אחד המקומות הטובים לילדים.  גם כשאתם עירוניים אתם יכולים לבוא וליהנות מהאווירה הקיבוצית ומאטרקציות השונות עם הילדים בקיבוץ.

דילוג לתוכן