מקומות לינה בירושלים

ירושלים היא עיר עתיקה ונפלאה שיש בה המון סיפורים ואווירה. אל עיר הקודש בעלת 70 השמות מגיעים תיירים, גם מהארץ וגם מחו"ל, כאשר המטרה היא ברורה ונועדה לחוות את העיר העתיקה (החשובה לכל הדתות) ולהנות מכל מה שיש לירושלים להציע. 

מי שמגיע לירושלים מהארץ או מחו"ל כדאי שיבקר במספר מקומות לינה בירושלים הסמוכים למקומות ההיסטוריים כמו בעיר העתיקה, בכותל המערבי, מגדל דוד, מגרש הרוסים, ממילא, שערי ירושלים ועוד. בין היתר כדאי לתור שכונות כמו עין כרם, המושבה הגרמנית, בקעה ועוד. 

אבל היכן אפשר לישון בירושלים?

בירושלים יש מגוון מקומות לינה, ביניהם:

מלון איביס במרכז ירושלים 

מלון  במרכז העיר שמספק חוויה אורבאנית לחלוטין. המלון מאפשר לינה רגועה באזור מגרש הרוסים והמלון מספק נוף של כנסיות, עיר תוססת, מרחבים טבעיים משולבים במרחב אורבאני. המלון נחשב מודרני איכותי ונקי. 

חניון לילה ביער שלום

אם אתם רוצים לעשות קמפינג בירושלים, תוכלו להגיע לחניוני לילה ביערות שנמצאים בלב העיר, כמו אתר קמפינג שנמצא ביער השלום ממש באזור העיר העתיקה. המקום תמצאו מרחבים ללינות באוהל, מרחבים ללינה בקרוון, תאי שירותים, תאורה, מטבחון עם מקרר מקפיא וכיור, נקודות טעינת טלפונים ניידים, פחים, עמדות איסוף לגחלים ושולחנות פיקניק. 

אכסניית אברהם הוסטל בר

מקום בילוי ולינה שכבר הפך למוסד בירושלים ואליו מגיעים צעירים רבים מכול העולם. המלון מאפשר לינה במחיר זול ובמיקום נוח במרכז העיר. האכסנייה קרובה לשוק מחנה יהודה, לתחנה המרכזית ולמגוון מקומות בילוי בעיר. 

בחרו את מקום אירוח בירושלים המתאים לתקציב שלכם, קראו מה כותבים עליו צוות בלוג טיולים מוביל, ושימו לב כי הוא מציע לינה איכותית ושקטה במרכז העיר ובמחיר אטרקטיבי עם תנאים נאותים. 

דילוג לתוכן